عدم نمایندگی پژوهشکده دانشگاهی علوم و فنون آتیه در کشور

عدم نمایندگی پژوهشکده دانشگاهی علوم و فنون آتیه در کشور

موسسه دانش بنیان پژوهشکده دانشگاهی علوم فنون نوید آرمان آتیه از تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ به بعد در هیچ کجای کشور ایران و خارج از ایران تحت هیچ شرایطی نمایندگی، شعبه، بازاریاب، کارمند، مدیرفروش یا کارگزاری ندارد بنابراین افرادی که خود را همکار پژوهشکده دانشگاهی علوم و فنون آتیه اعلام می کنند یا طرف قرارداد با پژوهشکده دانشگاهی علوم و فنون آتیه معرفی می نمایند قطعا کلاهبرداری بوده و از نام و برند موسسه پژوهشکده دانشگاهی علوم و فنون نوید آرمان آتیه سو استفاده نمایند .

 

لذا از آن تاریخ به بعد هرگونه صدور گواهینامه جعلی بوده و توسط واحد حقوقی شدیدا پیگیری شده و توسط مراجع زیربط پیگیری و شناسایی و محاکمه خواهند شد خواهشمند است افراد به محض روئیت چنین مواردی سریعا آنرا به واحد حقوقی در ایتا به شماره ۰۹۱۴۳۳۳۹۰۷۳ گواهینامه مورد جعل را میتوانید ارسال نمایید و بصورت تماس تلفنی نیز روند کار را اعلام نمایید.

باتشکر – واحد حقوقی موسسه

نمونه جعل مدرک پژوهشکده دانشگاهی علوم و فنون آتیه که توسط افراد کلاهبردار انجام می گردد:
برچسب ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه دانش بنیان پژوهشکده دانشگاهی علوم فنون نوید آرمان آتیه می باشد و هرگونه سوء استفاده از نام، لوگو و برند آن پیگرد قانونی خواهد داشت. پایگاه اینترنتی www.pdofna.com جهت اطلاع رسانی خدمات مربوط به موضوع فعالیت و اساسنامه موسسه بوده و این تارنما هیچ فعالیتی درزمینه ارایه یا صدور مدرک تحصیلی یا دانشگاهی ندارد. طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.